Alarm sistemi ev veya işyerinizi hırsızlığa karşı korur ve caydırıcılık sağlar. Desi Alarm Servisi hizmeti profesyonel teknik ekip tarafından verilmektedir. Alarm sistemi birçok parçadan oluşmaktadır. Elektronik ürünler olduğu için yılda 1 veya en kötü 2 yılda bir bakım yapılması gerekir. Eğer bakım yapılmaz ise kendiliğinde alarm çalmaları veya ihtiyacınız olduğu anda alarm sisteminin çalmaması gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Alarmda en önemli parça olan AKÜ sayesinde elektrik kesintilerinde bile sisteminizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu akülerin belirli bir ömrü olduğundan sisteminiz zaman içerisinde bakıma ihtiyaç duyabilir. Kesinlikle akü bakımları aksatılmamasını tavsiye ediyoruz.

Sistemde bulunan diğer parçalar dedektörler arıza yapabilir. Bunlarında akü servisi veya genel alarm servisi hizmeti verirken dedektörlerinizin de kontrollerinin sağlanması gerekmektedir.

Aynı gün servis hizmeti acil veya normal fark etmeksizin tüm durumlar için geçerlidir, kayıt alındıktan hemen sonra araçlara gönderilen talebiniz size en hızlı servisi verebilmek için işleme alınır. Yoğunluktan dolayı aynı gün olmasa bile ertesi gün kesinlikle alarm servisi hizmetini sağlayabiliriz.

Sahte servis kurbanı olmayın, bünyemiz de çalışan teknisyenlerimizi titizlikle seçeriz, müşterinin mağdur olmaması bizim için çok önemlidir. Eğitimsiz, savurgan ve sorumsuz kişilerle çalışmaktan daima kaçınırız. Güven ve kalite bizim için önemlidir bu yüzden hizmetlerimizde titizlikle çalışmaktayız.

Servis kaydı oluşturmak için 444 22 74 , 0850 304 46 16 numaralardan bize ulaşabilirsiniz. İsterseniz 0850 304 46 16 numaradan whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Bırak